Kancelaria Adwokacka w Toruniu

Adwokat Anna Janiszewska

Anna Janiszewska ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aplikację adwokacką odbyła, pracując przez 3 lata w renomowanej Kancelarii Adwokackiej, zdobywając konieczną wiedzę i doświadczenie. Pozwoliło to na stworzenie nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się Kancelarii Adwokackiej, w której interes Klienta zawsze jest na pierwszym miejscu. W jej ramach adwokat prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, kontaktów z dziećmi, alimentów, rozwodów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego, spraw związanych z podziałem majątku, o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Ważną rolę w codziennej pracy jest reprezentowanie Klientów w sprawach karnych i gospodarczych.

Adwokat współpracuje ponadto z firmami, występując w obronie ich praw, dbając by ich interes został należycie zabezpieczony. W pracy odnajduje spełnienie i samorealizację, co daje gwarancję, iż sprawa każdego Klienta będzie tak samo ważna, a udzielenie jej swojego pełnomocnictwa będzie dobrym życiowym wyborem.

Adwokat Lidia Jabłońska

Lidia Jabłońska – absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Prawa i Administracji. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Następnie odbyła trzyletnią aplikację adwokacką, zdobywając szerokie doświadczenie prawnicze, uczestnicząc w wielu rozprawach i posiedzeniach oraz współpracując z innymi renomowanymi kancelariami adwokackimi.

Jako adwokat specjalizuje się szeroko pojętym prawem rodzinnym, a także prawem karnym i cywilnym. Zdobyła nadto doświadczenie w prawie gospodarczym i z zakresu prawa pracy, odnosząc przy tym sukcesy. Adwokat jest otwarta na szeroką współpracę z Klientami, znajdzie dla nich najlepsze rozwiązanie problemu i udzieli odpowiedniej rady, zawsze będzie godnie reprezentować przed sądami, prokuraturami, czy jednostkami administracyjnymi. Warto powierzyć swoje sprawy adwokatowi Lidii Jabłońskiej.